Bütün eğitimlerde #EVDEKAL indirimleri sizleri bekliyor. Bilgisayarkursu.com

WordPress Nedir? – Web Tasarımı – WordPress Eğitimi Var mı?

WordPress Nedir?Web TasarımıWordPress Eğitimi Var mı?

WordPress nedir? Özünde, WordPress kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmanın en basit ve en popüler yoludur. Şu an dünya üzerinde kullanılan sitelerin %35.2’sinden fazlası WordPress alt yapısını kullanarak yapılmıştır. Evet , ziyaret ettiğiniz dört web sitesinden birden fazlası WordPress tarafından desteklenmektedir.

Wordpress nedir

Web Tasarımı mı WordPress Mi?

Biraz daha teknik düzeyde, WordPress, GPLv2 altında lisanslanan açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir, bu da herkesin WordPress yazılımını ücretsiz olarak kullanabileceği veya değiştirebileceği anlamına gelir. İçerik yönetim sistemi temel olarak, web sitenizin içerikleri gibi önemli yönlerini programlama hakkında hiçbir şey bilmeden yönetmenizi kolaylaştıran bir araçtır.

Sonuç olarak, WordPress bir web sitesi oluşturmayı herkes için erişilebilir hale getiriyor. Hİç temeli olmayan hatta web tasarımcı olmayan insanlar bile.

WordPress Site Tasarımı

Birçok Web Tasarım Ajansı artık WordPress altyapısın kullanmaktadır. Google vb. arama motorlarının en sevdiği alt yapı WordPress’tir. Siz de bir Web Tasarım Ajansı ile bunu yapmaktırmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

WordPress Eğitimi Var mı?

WordPress Eğitimi, BilgisayarKursu.com sitesinde Online ve Canlı olmak üzere iki farklı çeşitte vardır. Ayrıca kendi bulunduğunuz şehirde örgün olarak bu eğitimi de almak imkanı bulma şansı olabilir.

Ankara’da WordPress Eğitimi Alabileceğiniz Kurslar:

Hitit Eğitim Kurumları : 0312 230 59 99

İstanbul’da WordPress Eğitimi Alabileceğiniz Kurslar:

Burada Yer Alabilirsiniz.

İzmir’de WordPress Eğitimi Alabileceğiniz Kurslar:

Burada Yer Alabilirsiniz.

Adana’da WordPress Eğitimi Alabileceğiniz Kurslar:

Burada Yer Alabilirsiniz.

Düşüncelerini duymak için mutlu olacak

Bir cevap bırakın

Logo
Ayarlar Genel kayıt etkinleştirin