Bütün eğitimlerde #EVDEKAL indirimleri sizleri bekliyor. Bilgisayarkursu.com

Online Bilgisayar Kursu- Uzaktan MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası

Online Bilgisayar Kursu

Uzaktan MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası

Online Bilgisayar Kursu, örgün olarak bilgisayar kursu na katılamayan öğrenciler için ideal bir yöntemdir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun uzaktan online olarak katılarak bu eğitimi tamamlayabilirsiniz. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Bilgisayar İşletmenliği Sınavına girelir. Başarılı olduğunuz takdirde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 160 Saatlik Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Uzaktan Eğitim MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 160 Saatlik Bilgisayar Sertifikası almak için ya örgün eğitime katılacaksınız. Ya da online olarak uzaktan eğitim ile bilgisayar sertifikası kurslarına katılarak alabilirsiniz. Bizim eğitimlerimize katıldığınızda eğitimi online olarak tamamlayıp Milli Eğitim Bakanlığının yaptığı sınava girerek sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

Uzaktan Bilgisayar Kursu ile Uzaktan Bilgisayar Sertifikası Almak için 0312 230 59 99

online bilgisayar kursu

Uzaktan Bilgisayar Kursu ile Uzaktan Bilgisayar Sertifikası Almak için 0312 230 59 99

Bilgisayar Sertifikası sınavı Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği kriterlere göre gerçekleşmektedir. Bağlı bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen sınav geçme notu 50’dir. Test sınavında 50 ve üzeri alan öğrenciler aynı gün gerçekleşen uygulama sınavına girmeye hak kazanırlar. Eğer uygulama sınavında da 50 ve üzeri alırlar ise sınavı geçmiş sayılırlar.

Bunun sonucunda Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 160 Saatlik Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası sahibi olmaya hak kazanılır. Bu sertifikalar artık E-Devlet’te de gözükmektedir. Belirli bir tarihten önceki sertifikalar E-Devlet’te gözükmemektedir. Yeni sertifikalar sadece gözükmektedir. Sertifikası gözükmeyen kişilerinde sertifikalarını kullanmaması söz konusu değildir. Sonuç olarak aynı sertifika sahiptirler.

Bu Eğitime Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu eğitime 0312 230 59 99 numaralı telefon hattından veya sayfamızda bulunan Bilgisayar İşletmenliği Kursu bölümünden kayıt yaptırabilirsiniz.

Hangi Şehirlerden Bu Eğitime Katılabilirim?

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerinden bu eğitime kayıt yaptırabilirsiniz. Yani Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Düşüncelerini duymak için mutlu olacak

Bir cevap bırakın

Logo
Ayarlar Genel kayıt etkinleştirin